Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak sbalit holku

13. 12. 2009
Žhavé léto už je téměř za námi, flirtovat se ale dá pořád. Od čeho jiného jsou třeba bary a diskotéky? Přinášíme vám další cenný tip, který vám pomůže při seznamování s krásnými dívkami. Obrovsky důležitý pří prvním kontaktu s vysněným člověkem je totiž vzájemný pohled. Ten může přehodit pověstnou jiskru.

Jak na to? Představme si modelovou situaci. Se sklenkou něčeho dobrého stojíte na baru a kolem vás prochází sympatická dívka. V žádném případě nedělejte, že se díváte jinam, tím své šance rapidně snížíte. Usmějte se a přímo se podívejte do očí vaší vysněné ženy. Ta pohled pravděpodobně opětuje - pokud se také usměje, pak je vše na dobré cestě. S očním kontaktem můžete několikrát pokračovat, ve vhodné chvíli pak dívku oslovte a pozvěte ji na drink. A můžete se seznámit...Na vše se koukněte v jednom zahraničním instruktážním videu:

Už jste přemýšleli, jak říci své vyvolené, že ji milujete? Valentýn je ta nejvhodnější příležitost. 14. února je svátek všech zamilovaných a ženy ho doslova zbožňují! Jaké by to ale bylo vyznání lásky bez skvělého daru? Dívky nejvíce ocení cokoliv pro jejich krásu. Kupte jim tak třeba kosmetiku, parfém nebo překrásný šperk:
Parfemy.cz

Krasa.cz

Sperky.cz

Dívka jistě vaši snahu odmění a bude velmi nadšená!

Server VideoJug nabízí mnoho zajímavých naučných filmečků ze všech oblastí života. Video „How To Be The Perfect Boyfriend“ můžeme doporučit všem mužům, kteří chtějí být svým dívkám dobrými partnery. Video je v anglickém jazyce, v případě že jím nevládnete, shrnu zde alespoň základní rady:

Komunikujte! S přítelkyní o všem mluvte, ženy si rády povídají. Naslouchejte jí i pokud mluví o věcech, kterým nerozumíte (nakupování, makeup apod.).

Seznamte se s jejími kamarádkami. Vedle vás má žena také velmi ráda své kámošky. Neváhejte a seznamte se s nimi, milovaná partnerka to ocení. Dívky navíc o sobě ví spoustu zajímavých věcí. Ty pak můžete ve vhodnou chvíli využít.

Překvapte ji. Každá žena miluje kytky. Nemusíte jí zrovna denně kupovat pugét voňavých růži, občas ale nějaký ten nádherný květ přineste. Přítelkyně se rozzáří a vy získáte další plusové body.

Buďte věrní. Pokud to se svou dívkou myslíte opravdu vážně, nesmíte jí „zahýbat“.

Pečujte o sebe! Nechoďte zarostlí, upravujte se. Nezapomeňte se často mýt, není nic horšího než smradlavý chlap. Pořádný mužský musí vonět a ženu přitahovat.                            

  Zdroj těchto rad a mnohé další najdete na:jaksbalitholku.blogspot.com/


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář